27 yaşında hayatını kaybeden Amy Winehouse’a ünlü isimden destek

64 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Bryan Adams, Sunday Times’a yaptığı açıklamada, bağımlılıkla mücadelesi sırasında Amy Winehouse’a “yardım etmeye çalıştığını” açıkladı. Winehouse, Temmuz 2011’de 27 yaşında kazara alkol zehirlenmesinden hayatını kaybetmişti.

Adams, ünlü şarkıcıyı 2007 yılında Mustique adasındaki Point Lookout villasına götürdüğünü açıklarken “Amy ile onun fotoğrafını çekerken tanıştım ve arkadaş olduk. Bu yüzden onu tatilini ailemle geçirmeye davet ettim.”


Bryan Adams…

“Elbette ona yardım etmeye çalıştım ama biliyorsunuz, bu kişinin içinden gelmeli. Amy’ye ne olduğunu gerçekten bilmiyorum ve bu çok üzücü çünkü o çok çok yetenekliydi ve onun bireyselliğine büyük bir hayranlık duyuyordum. Ama bir fark yarattım mı? Bilmiyorum.” şeklinde konuştu.

Ekim 2007’de Winehouse’un Adams’ın evine yaptığı tatil ziyaretinden önce, ünlü müzisyen, işitme bozukluğu konusunda farkındalık yaratmak amacıyla, kar amacı gütmeyen Hear the World için Winehouse’un fotoğrafını çekti.

Trajik ölümünün ardından Adams, 2014 yılında Andrew Marr Show’a katıldığında Winehouse’u “muazzam bir yetenek” olarak tanımladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir