Cüneyt Özdemir: Tayyargiller, Şulemsiler, Selin Ciğerciler Sorgulanmalı

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasıyla diğer sosyal medya fenomenleri de mercek altına alınmaya başlandı. Avukat Feyza Altun’dan sonra Cüneyt Özdemir de ‘Tayyargiller, Şulemsiler, Selin Ciğerciler, hayatın akışına uygun olmayan zenginlikler’ sorgulanmalı dedi.

Yaşadıkları lüks hayatla dikkatlerimizi çeken Dilan ve Engin Polat, geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Haklarına kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialar bulunan Polat ailesi, geçtiğimiz günlerde tutuklandı. Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanması ise sosyal medyada lüks hayatlarını ‘doyasıya’ yaşayan diğer fenomenleri akıllara getirdi.

Özellikle avukat Feyza Altun, bugüne kadar birkaç belirli isme dikkat çekmeye çalıştı.

Özlem ve Tayyar Öz çiftiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Altun, Özlem Öz’ün sosyal medya hesaplarından bazı fotoğraflarını kaldırmasına sebep oldu. Bazı fenomenler sosyal medya hesaplarından adeta ‘temizliğe’ başladı.

“Bu influencer tayfası da birbirlerinden bu işi öğreniyor.”

Dilan ve Engin Polat çiftinin daha bir başlangıç olduğunu belirten Cüneyt Özdemir de ‘Emniyet sosyal medyanın üzerine gitmeli. Ben düne kadar şaka yapıyordum ama gerçekten bu iş ciddi!’ ifadelerini kullandı.

‘Influencer tayfası da birbirlerinden bu işi öğreniyor. Nasıl para çarpılır, nasıl insanlar kazıklanır ve nasıl bunlar teşhir edilir. Bunda yarışıyorlar.’

“Tayyargiller, Şulemsiler, Selin Ciğerciler…Hayatın akışına uygun olmayan bu şaşalı zenginlikler sorgulanmalı.”

‘Ben buna zenginlik pornosu diyorum’ diyen Özdemir, ‘zenginliğini teşhir etmeye doyamıyorlar’ diyerek bazı sosyal medya fenomenlerinden bahsetti.

Özellikle Tayyar Öz, Özlem Öz meselesine dikkat çeken Özdemir, ‘siteye giriyorsun, sitede doktorlar yalan dolan’ ifadelerini kullandı.

“Bunlar tükürmeyi, hakareti falan da çok seviyorlar.”

‘Ünlü olunca neden insanların suratlarına tükürüyorlar’ diyerek Dilan Polat’ın takipçilerine yaptıklarına bir kez daha dikkat çeken Cüneyt Özdemir, ‘ben anlamıyorum’ diyerek tepkisini oraya koydu.

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir