Demet Şener Yıllar Sonra Demet Akalın’la İlgili Bir Gerçeği İtiraf Etti

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu 360 Derece programının konuğu olan Demet Şener, yıllar öncesinde kalan bir duruma açıklık getirdi. İbrahim Kutluay ve Demet Akalın konusunda bahsedilen bir durumun yanlış olduğunun altını çizen Şener’in sözleri dikkat çekti.

Demet Akalın ve İbrahim Kutluay’ın aşkı 2000’li yılların başına damgasını vurmuştu hatırlarsanız.

Demet Akalın’ın mankenlik kariyeriyle ön plana çıktığı o dönemlerde, Kutluay da kariyerinde başarılı bir noktadaydı. İkili 1998 yılında başladıkları aşklarını 2001 yılına kadar sürdürmüşlerdi.

O dönemler bu ilişki magazinin en sansasyonel olaylarını bir bir önümüze çıkartıyordu. O kadar mutlu ve aşk doluydular ki, evlenecekleri düşünülüyordu.

Demet Akalın aşkını öyle büyük yaşıyordu ki Arnavutköy’de ‘Uzun adam seni çok seviyorum bir Demet ömrüm senin olsun’ yazılı bilboard astırmıştı. İbrahim Kutluay’ın da eksik kalır yanı yoktu, Fenerbahçe’den Efes Pilsen’e kiralandığında ‘Ne Kanarya’dan ne de Demet’ten vazgeçerim’ diyerek aşkını vurgulamıştı. Fakat ne olduysa bu çift ayrılık kararı aldı.

İbrahim Kutluay’ın dört yıllık birlikteliği sonlandıktan sonra birden Demet Şener’le birliktelik yaşamaya başlamıştı.

Tabii konu eskilere dayanıyor. Demet Akalın ve İbrahim Kutluay’ın ayrılma sebebi, ünlü basketbolcunun evlenmek istememesiydi. Bir diğer yandan da aldatma iddiaları dolanıyordu. Sonra kendisi Demet Şener ile görülmeye başlanmıştı.

İbrahim Kutluay ve Demet Şener 2005 yılında evlendiler bildiğiniz gibi.

Tabii bu evliliğe kadar ayrılığın ardından görüşmeye başladıklarında Demet Akalın’ın sözleri akıllardan çıkmıyor. Kendisi ‘Bir karıyı daha döveceğim. Bir adaşımı sıkı döveceğim’ tarzında açıklamaları vardı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın evliliği için de ‘bitiyor’ iddiaları 2015 yılında başlamıştı. Ardından 2018 yılında çekişmeli boşanma davaları sona ermişti. Sebep olarak magazinde yine aldatma iddiaları yer almıştı.

Fakat geçtiğimiz onca yıl konuşulan konulardan bir tanesi, İbrahim Kutlay’ın Demet Akalın’ı Şener ile aldattığı yönündeydi.

Söylenenlere göre Demet Akalın ve Demet Şener arkadaştı. İkisi de mankenlikten geldiği için aynı ortamlara giriyordu.

Yıllardır ortalarda dolanan iddialardan sıkılan Demet Şener, ilk kez Demet Akalın’la ilgili önemli bir itirafta bulunarak “Anlatıldığı gibi değil.” dedi.

Demet Akalın’ı görse konuşup konuşmayacağı sorulunca bu duruma açıklık getiren Demet Şener şu açıklamayı yaptı:

‘Demet Akalın ile karşılaşırsan konuşur musun?’ sorusu üzerine iddialara son noktayı koydu. Akalın’la bahsedildiği gibi arkadaş olmadığını söyleyen Şener, Olaylar anlatıldığı gibi değil. Hayatımda tanımadığım ve merhabalaşmadığım bir insan. Bunu da buradan son kez söyleyeyim. Yakın arkadaş olduğumuz falan yok. Belki kalabalık bir ortamda 1-2 kez görmüşümdür. Anlatıldığı gibi değil. Bununla ilgili konuşacak bir şey yok. Olaylar yansıtıldığı gibi değil. Eskiden de sonradan da merhabalaştığım yok. Bir şey olmadığı için helalleşecek bir şey yok.’

Bir diğer soru da boşandığı eşi İbrahim Kutluay’la konuşup konuşmadığıydı.

Demet Şener ise bu duruma çocukları için bir araya geldiklerini söyleyerek yanıt verdi.

‘Uzun zaman görüşmedik. İlk defa Ömer’i Madrid’e hep beraber götürdük. Orada da hep bir aradaydık. İnsanı boyutta ilk kez orada bir aradaydık. Benim büyük bir kızgınlığım var. Ona karşı nötrüm. Sadece çocuklarımızın mutluluğu için… Bu olay Ömer için çok önemliydi. İrem’in de bizimle olmasını istediğim için orada bir aradaydık ve gayet güzeldi.’

Eski eşi İbrahim Kutluay’ı affedip affetmediği sorulunca ise bu konu hakkında yıllarca tedavi gördüğünü söyledi.

‘Kendimde bir şey bulmadığım için ve karşı tarafın problemi olduğu için tabi ki affettim. Bunu kendim için yaptım. Bu olaydan 5-6 yıl sonra olabildi. Bununla ilgili baya bir tedavi oldum. Her şey geçiyor ve Allah mükafatlandırıyor. Hiçbir zaman mağduru oynamadım.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir