Dreame’nin yeni S10 Pro Ultra robot süpürgesi tanıtıldı

Dreame, Çin pazarına yeni ürünü S10 Pro Ultra “ultra ince gömülü versiyon” süpürge ve paspas robotunu sundu. JD.com üzerinden satışa çıkan bu ürün, 4999 yuan ($699) fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Bu robotun öne çıkan özelliklerine daha yakından bakalım.

Dreame S10 Pro Ultra Süpürge ve Paspas Robotu, evinizin dekoruna uyum sağlaması için tasarlanmış 10 cm kalınlığındaki ince gövdesiyle dikkat çekiyor. Robotun amacı, evinizde dikkat çekmeden yer almak. Robotun ultra ince tasarımı, çok yönlü, hepsi bir arada bir baz istasyonu ile tamamlanıyor. Bu istasyon, ultra kompakt ve yerden tasarruflu olup, çeşitli ev stilleri ve ortamlarına uyum sağlayacak şekilde birden fazla montaj yöntemi sunuyor.

Dreame S10 Pro Ultra, ileri düzey özelliklerle dolu. 8000Pa emiş gücüyle birçok piyasadaki modeli geride bırakan robot, özellikle zor ulaşılabilen yerlerde daha etkili temizlik sağlamak için insan hareketlerini taklit eden TÜV Rheinland tarafından sertifikalı 3.0 versiyon biomimetik robotik kola sahip.

Dreame’nin yeni S10 Pro Ultra robot süpürgesi tanıtıldı

Ayrıca, robot inatçı lekelerle başa çıkmak için 60°C sıcak su paspas özelliği ve otomatik kendini temizleme sistemini sunuyor. Keskin sensör teknolojisi, LDS yüksek hassasiyetli lazer radar ve çift hat 3D yapılandırılmış ışığı içeriyor. Bu özellikler, Dreame’nin kendi geliştirdiği Al Sage algoritması ile desteklenerek, hassas engel algılama ve verimli temizlik yol planlaması sağlıyor.

Robot, güçlü 8000Pa emiş için Turbo Force 4 iç fan tasarımına ve fırçada saç karışmasını önlemek için yenilikçi bir anti-karışma silindir fırçaya sahip. Bu fırça, havacılık dereceli paslanmaz çelik bıçaklar kullanarak sık sık temizlik ihtiyacını azaltıyor.

Dreame, 2 Ocak 2024’te Hindistan’da üç yeni ev temizlik ürününü piyasaya sürecek: güçlü emiş ve haritalama özelliklerine sahip Dreame F9 Pro robot süpürge, sert zemin temizliği için büyük su tankına sahip Dreame H12 Core kablosuz süpürge ve güçlü emiş ve çok yönlü temizlik seçeneklerine sahip Dreame U10 kablosuz süpürge.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir