Film Sahnesini Aratmayan Olay: Batman Yolcuları Amsterdam’a Gidiyordu

Havaalanında yaşanan hareketli dakikalar bir yolcunun sosyal medya hesabından paylaştığı video ile ortaya çıktı. Yolcunun paylaştığı video izleyenleri gülümsetti.

Ankara-Batman yolcularını aslında Batman uçağına götürmesi gereken ring aracı yanlışlıkla Amsterdam uçağının önüne geldi ve yolcuları bıraktı.

Ankara’dan Batman’a gidecek olan yolcular ring aracının yaptığı hata nedeniyle Batman uçağı yerine Amsterdam uçağına bindi.

Recep İvedik 6 filmindeki ‘Konya yerine Kenya’ya gidilen sahne Ankara’da gerçek oluyordu. Ancak durumu fark eden kabin ekibi hemen müdahale ederek sorunu çözdü.

Uçak içerisinde yolcular, ‘Batman’a seyahat edecek yolcular lütfen acele bir şekilde kendilerini kabin ekibine bildirsinler’ anonsu ile uyarıldı. Bu anonsları duyan yolcular şok oldu. Batman yolcuları indikten sonra uçak Amsterdam’a hareket etti.

Video paylaşan yolcu, bir kişinin görevlilere “Ne Amsterdam’ı ben Batman’a gidiyorum”
diyerek sitem ettiğini gülerek anlattı.

Konuyla ilgili olarak SunExpress Havayolları tarafından yapılan açıklamada, 16 kasım’da meydana gelen olayda, durumun fark edilmesi üzerine 4 yolcunun uçaktan indirilerek kendi seferine yönlendirildiğini belirtildi. Havayolu şirketi, gerekli güvenlik uygulamalarının tamamlanmasının ardından Ankara-Amsterdam seferinin 15 dakika gecikmeli olarak gerçekleştirildiğini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir